Jesteśmy na Google+
Google+
Zamów bezpłatną poradę
umów się na bezpłatne pomiar okien
Technika Okienna
O firmie

       Nasza Firma została założona w 1999 r. Zajmujemy się głównie sprzedażą i montażem stolarki otworowej, Okna , Drzwi, Bramy garażowe oraz techniką osłonową tj. Żaluzje, Rolety, Markizy, Moskitiery, Verticale.
      Od początku naszej działalności oferujemy klientom markowe produkty, krótkie terminy realizacji, niskie ceny oraz profesjonalną obsługę klienta.
      To właśnie profesjonalna obsługa klienta jest głównym źródłem naszych sukcesów, które osiągnęliśmy poprzez kadrę wykwalifikowanych pracowników którzy są do Państwa dyspozycji - wystarczy jeden telefon i państwa problem staje się naszym problemem.
      Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i kompleksowe inwestycje dla wspólnot mieszkaniowych oraz firm remontowych i budowlanych.
      Aby zdobyć zaufanie potencjalnego klienta nie pobieramy zaliczek, wszystkie nasze produkty spełniają wymagania Aprobaty Technicznej ITB na które udzielamy wieloletniej gwarancji.
      Duże grono zadowolonych klientów niosącą reklamę pantoflową mówi za siebie, że polityka przez nas obrana jest słuszna i służy do ciągłego doskonalenia naszych usług.

 Parnterzy