Jesteśmy na Google+
Google+
Zamów bezpłatną poradę
umów się na bezpłatne pomiar okien
Technika Okienna
Oferta
OKNA PCV 6 KOMOROWE
 
Okna PCV 6 komorowe

Według opinii specjalistów największe straty ciepła w domach i mieszkaniach następują poprzez wentylację oraz okna i drzwi zewnętrzne. Poznanie słabych punktów, przez które tracimy energię cieplną na etapie planowania inwestycji (remontu), chroni Państwa przed dodatkowymi wydatkami i pozwala w przyszłości zaoszczędzić na ciągle rosnących kosztach energii.

Ze względu na to, iż wentylacja w pomieszczeniach mieszkalnych jest konieczna a odzyskanie energii utraconej tą drogą jest bardzo kosztowne, należy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru stolarki. Firma Technika Okienna wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta w swojej ofercie proponuje tylko nowoczesne i energooszczędne okna wykonywane w systemie „na 6 plus”, które przy atrakcyjnych cenach łączą w sobie walory estetyczne i użytkowe.

Nowoczesne OKNA na 6 plus to gwarancja sześciu podstawowych czynników decydujących o komforcie użytkowania:


       

Okna PCV Warszawa

 

Okna PCV Warszawa

 

   
Okna PCV Warszawa

 

 
Okna PCV Warszawa

 


Okna PCV Warszawa

 


Okna PCV Warszawa


Stolarka PCV wykonywana jest tylko i wyłącznie z profili sześciokomorowych, do wyboru w cenie podstawowej mają Państwo skrzydła i listwy przyszybowe proste i okrągłe, uszczelki czarne i szare.

Okna PCV Warszawa

Okna PCV Warszawa

"Na 6 plus" skrzydło proste

"Na 6 plus" skrzydło okrągłe

Oferowane profile mogą być okleinowane jednostronnie lub  dwustronnie, 4 okleinami standardowymi lub dowolną okleiną na zamówienie. Istnieje również możliwość lakierowania profili jednostronnie i dwustronnie, na dowolnie wybrany kolor - lakierowanie profili daje możliwość dopasowania stolarki PCV do aluminiowej lud nawet najbardziej wymyślnej aranżacj.
 
Firma posiada możliwość wykonania prawie wszystkich kształtów okien począwszy od łukowych, okrągłych, kształtu elipsy, poprzez trójkąty, rąby, trapezy skończywszy na oknach w kształcie fali.

Okna PCV Warszawa - okleina

Okleiny

Okna PCV Warszawa - kolory       

Paleta kolorów       

Okna PCV Warszawa - zawiasy

Okna i drzwi firmy Sonarol wyposażona są w okucia obwiedniowe renomowanej firmy G-U (Gretsch-Unitas), która od 100 lat, oferuje kompleksowe i nowatorskie rozwiązania. Jednym z nich są ukryte zawiasy, których zastosowania poprawia walory estetyczne okien ale przede wszystkim zmniejsza nacisk na uszczelki oraz eliminuje mostki termiczne. Wszystkie stosowane okucia G-U wyróżniają się łatwością regulacji oraz niezawodnością użytkowania.

Bardzo ważnym elementem okien jest szyba, stanowiąca nawet do 80% okna. Dobór odpowiedniej szyby podwyższa komfort użytkowania. Standardowo stosowanym szkleniem jest pakiet o parametrach przenikalności cieplnej U=1,0 [W/(m2K)], grubości 24mm - dwuszybowy oddzielony ramką dystansową.

Szyba zewnętrzna wykonana jest ze szkła float, przepuszczającego krótkofalowe promieniowanie słoneczne. Umożliwiania to nagrzewanie się pomieszczeń szczególnie w okresie zimowym, szyba wewnętrzna z magnetronową powłoką termoizolacyjną odbija ciepło zatrzymując je w środku pomieszczenia. Pakiety szybowe wypełnione są gazem szlachetnym - argonem.
 
Firma Sonarol oferuje swoim klientom unikatowy dwu i trzyszybowy  pakiet  TPS (Thermo Plastic Spacer) Kameleon z ciepłą ramką, który zapobiega powstawaniu rosy szczególnie na obrzeżach okna przy dużych różnicach temperatur wewnątrz i na zewnątrz, ponadto ramka termo-plastyczna -Kameleon posiada system "przejmowania" koloru profilu co uatrakcyjnia wygląd całego okna. Zastosowanie trzeciej szyby znacząco poprawia parametry przenikalności cieplnej do poziomu U=0,7 [W/(m2K)] oraz dźwiękochłonne.
 
W ofercie dostępne są również pakiety z szybami: przeciwsłonecznymi, dźwiękochłonnymi, bezpiecznymi, antywłamaniowymi oraz zdobieniem ornamentowym.
 
Każde zamówione okno w zależności od potrzeb może zostać wyposażone w zwykłe klamki, klamki Secustik, z przyciskiem oraz kluczem w różnych kolorach.

    
   

Jeśli są Państwo z terenu Warszawy lub okolic Warszawy to zapraszamy do skorzystania
z naszej oferty i bezpłatnego pomiaru okien.
Technika Okienna - OKNA PCV WARSZAWA