Jesteśmy na Google+
Google+
Zamów bezpłatną poradę
umów się na bezpłatne pomiar okien
Technika Okienna
Oferta

OKNA PCV 5 KOMOROWE ALUPLAST

      Oferowane przez firmę TECHNIKA OKIENNA okna PCV wykonywane są w oparciu o wysokiej jakości  PCV zarówno  5-cio jak i 6 -cio komorowe.
Kliknij na zdjęcie,
żeby zobaczyć szczegółowy opis.

 
Technika Okienna

Profil IDEAL 4000 półzlicowany Roundline

      Sztywność profilu pozwala na wykonanie i zapewnia prawidłowe działanie okien o przeróżnych kształtach i funkcjach, a nowoczesna linia produkcyjna stanowi gwarancję uzyskania wyrobów o znakomitej jakości. Profil RoundLine to najnowocześniejsza światowa technologia, w której znacznie podwyższona sztywność konstrukcji i nowoczesny kształt spowodowały, że okna zyskały uznanie nawet najbardziej wymagających klientów. Różnorodność konstrukcji powoduje, że okna są IDEALne dla wszystkich, którzy nie chcą iść na kompromis, ani pod względem estetycznym ani pod względem technicznym.

      Okna PCV wyposażone są w wysokiej jakości okucia obwiedniowe z mikrowentylacją w skrzydle uchylno-rozwiernym, zapewniające pewne i długoletnie bezawaryjne ich użytkowanie.
Zespolenia szybowe składają się z dwóch 4 mm grubości tafli szkła, z których jedna posiada napyloną warstwą będącą kombinacją metali szlachetnych, natomiast druga jest szybą typu float.
      Zadaniem cienkiej, praktycznie niewidocznej dla oka warstwy jest przepuszczanie światła i tym samym energii słonecznej do wnętrza, przy równocześnym zapobieganiu ucieczce ciepła z pomieszczenia na zewnątrz. W przestrzeni między szybami znaje się gaz szlachetny, dodatkowo obniżający współczynnik przenikania ciepła. Do zalet takiego rozwiązania należy zaliczyć między innymi oszczędność energii cieplnej, zmniejszenie przepuszczalności promieniowania UV oraz, co istotne, wysoką przepuszczalność światła słonecznego i dobre doświetlanie pomieszczeń.
 

 Zapraszamy
do skorzystania z naszej oferty i bezpłatnego pomiaru okien.
Technika Okienna - OKNA PCV WARSZAWA

Stan magazynowy.